ŠLÁPNI DO PEDÁLŮ A POMÁHEJ S BEKSOU

Vytisknout

Velká letní cyklistická výzva s Josefem Příhonským! Bývalý hráč Beksy, nyní trenér BK Pardubice - mládežnický basketbalový klub, se spolu se svým kamarádem Petrem Schmidtem vydali na patnáctidenní cyklistickou túru po České republice.

 

"Naši cestu jsme dnes začali na severu, v Turnově, a povede přes Jizerské hory, Krkonoše, Králický Sněžník, Jeseníky, Beskydy, Moravský kras, Pálavu, Znojmo a Třeboňsko až do Českých Budějovic, odkud se vrátíme vlakem," prozradil Pepan plán trasy. "Do cíle bychom měli dojet 21. 7."
A protože Pepan i Petr chtějí zároveň pomáhat, oba věnují za každý ujetý kilometr 1 korunu ve prospěch
WBS Pardubice - Wheelchair Basketball Studánka Pardubice, basketbalovému klubu vozíčkářů, který před nedávnem triumfoval v Českém poháru! "Budeme moc rádi, když se k nám připojí co nejvíce cyklistů z řad fanoušků. Všem předem děkujeme," doplnil Josef Příhonský.
Chcete se připojit k Pepanovi s Petrem a přispět libovolnou částkou ve prospěch WBS Pardubice? Můžete tak učinit prostřednictvím níže uvedeného transparentního účtu.
Číslo transparentního účtu WBS Pardubice: 123-2141610207/0100
 
Holdujete cyklistice?
Napište nám do zprávy na Facebooku /BeksaPardubice, která místa jste při svých letních cyklovýletech navštívili, přiložte fotografii ze svých cest na kole a získejte 2 volné vstupenky na domácí zápas Beksy dle vlastního výběru v základní části
Kooperativa NBL
.